Apie mus

Apie mus

„ALPINUS“ - tai veikli ir dinamiška kompanija, sukaupusi didžiulę patirtį aukštuminių darbų ir pramoninio alpinizmo srityje.

Kas yra ALPINUS?

Profesionalumas - mūsų įmonės specialistai nuolat tobulina savo įgūdžius ir kelia kvalifikaciją, tai leidžia kurti šiuolaikinius sprendimus padedančius taupyti Jūsų laiką ir pinigus.

Kokybė - mes nešnekame apie savo darbų kokybę, mūsų darbai šneka už mus. Užsakovui pageidaujant, suteiksime anksčiau atliktų darbų aprašymus ir ankstesnių klientų rekomendacijas.

Greitis ir mobilumas - tai viena pagrindinių pramoninio alpinizmo idėjų. Mūsų įmonės specialistai nesinaudoja brangiais keltuvais ir gremėzdiškais pastoliais, darbuotojų mobilumas ir patirtis leidžia sumažinti darbų atlikimo terminus iki minimumo.

Kaina - kiekvienam užsakovui kuriame individualų sprendimą, leidžiantį sumažinti darbų atlikimo kaštus.

                  Per 12 veiklos Lietuvos pramoninio alpinizmo rinkoje metų mūsų kompanijos specialistai yra sukūrę daugelį neįtikėtinų sprendimų, padėjusių sutaupyti nemažai laiko ir pinigų mūsų klientams. Mes dirbame bet kokiame aukštyje, net ir sunkiai prieinamose vietose. Susisiekite su mumis ir gaukite nemokamą konsultaciją aukštuminių darbų klausimais.

Mes atliekame visus aukštuminius darbus:

 • Pastatų fasadų remontas
 • Stiklo paketų keitimas
 • Metalinių konstrukcijų montavimo ir demontavimo darbai
 • Dažymo darbai aukštyje
 • Valymo darbai aukštyje ir sunkiai prieinamose vietose
 • Reklaminių tentų montavimo ir demontavimo darbai
 • Kaminų remonto ir priežiūros darbai
 • Radijo ryšio ir GSM bokštų aptarnavimas
 • Tarpplokštinių sandūrų apšiltinimo ir remonto darbai

                  Šiuolaikiniai architektūros stebuklai neretai tampa tikru galvos skausmu juos prižiūrinčioms bendrovėms. Kuo įmantresnis pastato fasadas, tuo sunkiau atlikti apdailos ar remonto darbus. ALPINUS specialistai atlieka visus pastatų fasadų remonto ir priežiūros darbus bet kokiame aukštyje. Mūsų klientų tarpe yra tokie prestižiniai objektai kaip Vilniaus verslo uostas, tokie statybos milžinai kaip UAB „Vėtrūna“ ir UAB „KG Constructions“, Verslo centrai „3 burės“ „Europa“, „K29“, „Vilnius vartai“ „Vėtrungė“ ir kiti

Mes siūlome:

 • Visų fasado tipų hidroizoliacijos darbus
 • Stiklo paketų keitimą
 • Siūlių sandarinimo paslaugas
 • Visus pastatų fasadų apdailos darbus

                  „ALPINUS“ aukštalipių-dažytojų padalinys atlieka pastatų fasado, metalo, betono, medinių paviršių dažymo darbus sunkiai pasiekiamose vietose. Lopšiais ir pastoliais nesinaudojame, todėl esame mobilesni ir darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

                  Mūsų įmonės specialistai turi sukaupę nemenką patirtį atliekant dažymo darbus Kauno ir Vilniaus termofikacijos elektrinėse, Kauno hidroelektrinėje, Jonavos „Achema“, Kėdainių „Lifosa“ gamyklose, taip pat Latvijos ir Lenkijos gamyklose.

                  Mūsų įmonės specialistai atlieka visus langų, stiklinių vitrinų ir fasado valymo darbus aukštyje. Mes nesinaudojame brangiais keltuvais ir auto bokšteliais, todėl mums netrukdys apačioje palikti automobiliai, o žalioji zona ar pievelė prie pastato liks nesugadinta.

 • Neretai ALPINUS specialistams tenka susidurti su sunkiai prieinamų įrenginių ir mechanizmų valymo darbais.

                  Tarp mūsų klientų yra daugelis gyvenamųjų namų bendrijų, valymo paslaugas teikiančios įmonės, tokios kaip „Švaros biuras“, „Satisė“, UAB “Dussmann service Lithuania”, statybos kompanijos UAB „Eika“, UAB „Vėtrūna“, taip pat verslo centras Vilniaus Verslo Uostas, Prekybos centras “EUROPA”, Lietuvos Respublikos Generalinė Prokuratūra, Kauno Žalgirio arena ir daugelis kitų...

                  Mūsų įmonėje dirba kaminų aptarnavimo ir remonto srityje patirties turintys specialistai. Esame atlikę inspekcijos ir remonto darbus Kauno ir Vilniaus termofikacijos elektrinėse, Jonavos „Achema“ gamykloje, remontavome Kauno medicinos universiteto klinikų kaminą.

Siūlome šias kaminų priežiūros ir remonto paslaugas:

 • Mūrinių kaminų inspekcijos
 • Suveržimo žiedų keitimas
 • Žaibolaidžių įrengimas
 • Mūrinių kaminų remonto darbai

                  Pramoniniai alpinistai yra tiesiog nepakeičiami reklaminių tentų montavimo srityje: jei prie reklamos tento įrengimo vietos negali privažiuoti keltuvas, arba Jūs tiesiog nenorite darkyti žaliosios zonos ar pievelės prie planuojamo stendo vietos, mūsų paslaugos skirtos būtent Jums.

                  “ALPINUS“ specialistai yra kvalifikuoti atlikti radijo ryšio ir GSM bokšto aptarnavimo ir priežiūros darbus. Mūsų įmonės aukštalipiai-montuotojai yra sukaupę nemenką patirtį montuodami ir demontuodami radijo ir GSM ryšio antenas OMNITEL, BITĖ, ir TELE2 bokštuose. Esame įrengę radijo ryšio zoną renovuotame Kauno geležinkelio tunelyje.

                  Dažniausia ir labiausiai paplitusi pelijančių sienų ir drėgmės gyvenamosiose patalpose priežastis yra blogai užsandarintos arba susidėvėjusios tarpblokinės sandūros (siūlės). Ši problema ypatingai išryškėja žiemos sezono metu. Todėl pasibaigus žiemos sezonui daugelis blokinių namų gyventojų pradeda ieškoti meistrų, gebančių atlikti tarpblokinių sandūrų (siūlių) remonto darbus.

Kodėl verta pasirinkti mus?

 • Parinksime Jums labiausiai tinkantį problemos sprendimo būdą;
 • Darbus atliksime saugiai, greitai ir kokybiškai;
 • Suteiksime ilgalaikę garantiją.