Paslaugos

TARPBLOKINIŲ SIŪLIŲ REMONTAS

Atliekame tarpblokinių sandūrų (siūlių) remontą, hermetizavimą, apšiltinimą. 

Problema: 

Suskilęs tarpblokinių sandūrų (siūlių) tinkas praleidžia lietaus lašus, dėl to gyvenamosiose patalpose atsiranda nenatūrali drėgmė, jaučiamas skersvėjis, pelija kampai, drėgna siena kur kas greičiau (apie 30% greičiau) praleidžia šilumą iš buto į lauką. Žiemą padidėja energijos šildymui sąnaudos, o pavasarį ir rudenį esant drėgnoms oro sąlygoms ant sienų atsiranda grybelis. 

Sprendimas: 
Blokinių namų tarpblokinių sandūrų (siūlių) remonto (hermetizavimo) būdai:

1.Kapitalinis tarpblokinių sandūrų remontas 
2.Tarpblokinių sandūrų remontas apšiltinant injekciniu būdu 
3.Tarpblokinių sandūrų remontas be apšiltinimo. 

Jums pageidaujant mūsų įmonės specialistai atvyks pas Jus ir parinks patį efektyviausią ir Jūsų poreikius atitinkantį problemos sprendimo būdą. 

Specialisto iškvietimas, tarpblokinių sandūrų būkles įvertinimas, problemos sprendimo parinkimas, sąmatos sudarymas yra visiškai NEMOKAMI. 

Jums pageidaujant pateiksime ankstesnių klientų rekomendacijas 

Pastatų fasadų remontas. Stiklų bei stiklo paketų keitimas

Šiuolaikiniai architektūros stebuklai neretai tampa tikru galvos skausmu juos prižiūrinčioms bendrovėms. Kuo įmantresnis pastato fasadas, tuo sunkiau atlikti apdailos ar remonto darbus. ALPINUS specialistai atlieka visus pastatų fasadų remonto ir priežiūros darbus bet kokiame aukštyje. Mūsų klientų tarpe yra tokie prestižiniai objektai kaip Vilniaus verslo uostas, tokie statybos milžinai kaip UAB „Vėtrūna“ ir UAB „KG Constructions“.

Mes siūlome:

  • Visų fasado tipų hidroizoliacijos darbus
  • Stiklo paketų keitimą
  • Siūlių sandarinimo paslaugas
  • Visus pastatų fasadų apdailos darbus

Konstrukcijų montavimas aukštyje

„Alpinus“ yra nepakeičiamas partneris metalo konstrukcijų gamybos ir montavimo/demontavimo srityje.

Mūsų įmonės specialistai kasdien atlieka sudėtingų konstrukcijų surinkimo aukštyje darbus. Dažnai susiduriame su senų, pavojų keliančių, konstruktyvų demontavimo užduotimis. Ilgalaikės patirties dėka ALPINUS specialistai greitai priima tinkamiausią sprendimą, kuris leidžia sutaupyti užsakovo laiką ir sumažinti darbų kaštus.

Dažymo darbai aukštyje

„ALPINUS“ aukštalipių-dažytojų padalinys atlieka pastatų fasado, metalo, betono, medinių paviršių dažymo darbus sunkiai pasiekiamose vietose. Lopšiais ir pastoliais nesinaudojame, todėl esame mobilesni ir darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

                  Mūsų įmonės specialistai turi sukaupę nemenką patirtį atliekant dažymo darbus Kauno ir Vilniaus termofikacijos elektrinėse, Kauno hidroelektrinėje, Jonavos „Achema“, Kėdainių „Lifosa“ gamyklose, taip pat Latvijos ir Lenkijos gamyklose.

Langų ir fasadų valymas aukštyje

Valymo darbai aukštyje ir sunkiai prieinamose vietose

Mūsų įmonės specialistai atlieka visus langų, stiklinių vitrinų ir fasado valymo darbus aukštyje. Mes nesinaudojame brangiais keltuvais ir auto bokšteliais, todėl mums netrukdys apačioje palikti automobiliai, o žalioji zona ar pievelė prie pastato liks nesugadinta.

  • Neretai ALPINUS specialistams tenka susidurti su sunkiai prieinamų įrenginių ir mechanizmų valymo darbais.

                  Tarp mūsų klientų yra daugelis gyvenamųjų namų bendrijų, valymo paslaugas teikiančios įmonės, tokios kaip „Švaros biuras“, „Satisė“, UAB “Dussmann service Lithuania”, statybos kompanijos UAB „Eika“, UAB „Vėtrūna“, taip pat verslo centras Vilniaus Verslo Uostas, Prekybos centras “EUROPA”, Lietuvos Respublikos Generalinė Prokuratūra, Kauno Žalgirio arena ir daugelis kitų...

Reklaminių tentų montavimo ir demontavimo darbai

Pramoniniai alpinistai yra tiesiog nepakeičiami reklaminių tentų montavimo srityje: jei prie reklamos tento įrengimo vietos negali privažiuoti keltuvas, arba Jūs tiesiog nenorite darkyti žaliosios zonos ar pievelės prie planuojamo stendo vietos, mūsų paslaugos skirtos būtent Jums.

Kaminų ir dūmtraukių remonto ir priežiūros darbai

Mūsų įmonėje dirba kaminų ir dūmtraukių aptarnavimo ir remonto srityje patirties turintys specialistai. Esame atlikę inspekcijos ir remonto darbus Kauno ir Vilniaus termofikacijos elektrinėse, Jonavos „Achema“ gamykloje, remontavome Kauno medicinos universiteto klinikų kaminą.

Siūlome šias kaminų priežiūros ir remonto paslaugas:

  • Mūrinių kaminų inspekcijos
  • Suveržimo žiedų keitimas
  • Žaibolaidžių įrengimas
  • Mūrinių kaminų remonto darbai

GSM bokštų aptarnavimas

“ALPINUS“ specialistai yra kvalifikuoti atlikti radijo ryšio ir GSM bokšto aptarnavimo ir priežiūros darbus. Mūsų įmonės aukštalipiai-montuotojai yra sukaupę nemenką patirtį montuodami ir demontuodami radijo ir GSM ryšio antenas OMNITEL, BITĖ, ir TELE2 bokštuose. Esame įrengę radijo ryšio zoną renovuotame Kauno geležinkelio tunelyje.