Apie mus

Pramoninio alpinizmo ir aukštuminių darbų rinkoje dirbame daugiau kaip 12 metų. Per šį laiką atlikome beveik 800 darbų, kurie reikalavo profesionalumo ir unikalių sprendimų. Per šį laiką ne kartą teko susidurti su užduotimis, kurios buvo tikras iššūkis. Todėl žinome, kad mums neįveikiamų darbų tiesiog nėra. „ALPINUS“ profesionalų komanda efektyviai dirba bet kokiame aukštyje ir sunkiai prieinamose vietose. Visada ieškome sprendimų, kurie būtų ne tik saugūs, bet ir padėtų sutaupyti klientų laiką bei finansines investicijas. Klientams suteikiame pirmą konsultaciją nemokamai.

"ALPINUS" vertybės
Profesionalumas. Nuolat rūpinamės darbuotojų profesionalumu ir kvalifikacijos kėlimu. Tikime, kad tik dirbdami su geriausiais savo srities specialistais galime įgyvendinti efektyviausius, šiuolaikiškus sprendimus.
Kokybė. Visiems savo atliktiems darbams suteikiame ilgalaikę garantiją. Vadovaujamės posakiu, kad mūsų atlikti darbai yra geriausia „ALPINUS“ reklama. Todėl mielai dalinamės atliktų darbų aplanku (portfolio) ir savo klientų rekomendacijomis.
Greitis, mobilumas ir saugumas. Suderinti šiuos tris elementus, tai vienas pagrindinių pramoninio alpinizmo tikslų. Darbuotojų profesionalumas, mobilumas ir patirtis leidžia darbus atlikti kokybiškai, saugiai ir per trumpiausią įmanomą laiką.
Individualūs sprendimai. Mes žinome, kad dviejų vienodų situacijų nebūna, tad daug dėmesio skiriame individualiems klientų poreikiams įvertinti. Tai leidžia surasti geriausią sprendimą už optimaliausią kainą.


Kodėl verta su mumis dirbti?
  • Parinksime jums labiausiai tinkantį problemos sprendimo būdą
  • Išsamiai paaiškinsime planuojamus atlikti darbus ir galimas sprendimų alternatyvas
  • Darbus atliksime saugiai, greitai ir kokybiškai
  • Darbus atliks tik savo srities specialistai, turintys ilgametę patirtį
  • Suteiksime ilgalaikę atliktų darbų garantiją